Protego | Kaliteli Rpg'nin Adresi .
Sihirin Hakim Olduğu Dünyaya Hoşgeldiniz ~

Sitemize Ad~Soyad şeklinde üye olunuz.

Sitemizin MSN toplu konuşma adresi : group269858@groupsim.com


Protego | Kaliteli Rpg'nin Adresi .


Sihirin Hakim Olduğu Dünyaya Hoşgeldiniz | Sitemizin MSN toplu konuşma adresi : group269858@groupsim.com ~
 
AnasayfaKapıAramaKayıt OlGiriş yap

Cevaplanmamış mesajlar
 Forum KonularMesajlar
Son mesajlar

Protego

 
Yeni mesaj yok

Duyurularımız

Site genelini ilgilendirebilecek, Her üyenin uyması gereken küçük duyuruların yer aldığı bölümdür. Burada yazanlar doğrultusunda sitemiz ilerleyeceğinden sık sık bu bölümü takip edip yazılanları okumanız sizin için faydalı olacaktır. Burada sorularınıza cevaplar alabieceksiniz. Sitemiz ve Rp duyuruları burada toplanacaktır.<
34Çarş. Eyl. 02, 2009 1:53 pm
Esénncé Miâ Crution İkince Üyelikler
Yeni mesaj yok

Kurallarımız

Her sitenin olduğu gibi bizim de kurallarımız var mutlaka. Bu kurallarda üyeleri sıkmamayı ama site gidişatını da bozmamaya özen gösteririz. Bu bölümde işte bu kurallar yer olmaktadır. Bunun yanında sizin şikayetlerinize de yer verilir. Şikayetleriniz kadromuz tarafından değerlendirilip gerekenler yapılacaktır. Bunun yanında öneriler bölümünde de sitemizin daha iyi ve daha zevkli olabilmesi için sizin önerilerinizin değerlendirilmesi yapılacaktır
Yeni mesaj yokŞikayetler, Yeni mesaj yokİstekleriniz
00
Yeni mesaj yok

Kurgularımız

Site içi kurguların ve özel kurguların toplandığı bölümdür. Her üye belli bir kurgu içinde seyredecektir ve bu kurgular burada paylaşılacaktır. Ana kurgu sitenin geneline hitap edip tüm üyeleri bağlayacakken özel kurgulara kişiler isterse kendi kurgularını ekleyebilecektir.
Yeni mesaj yokYan kurgular, Yeni mesaj yokYan Kurgu Öneri ve İstekleri
68C.tesi Haz. 20, 2009 7:53 pm
Alf A. Romeo Rudy ve Yuri'nin kurgusu (önemli)
Yeni mesaj yok

RPG okulumuz

Rpg okulumuzda daha iyi rp yazabilmeyi öğreneceğiz. Rp yazmanın püf noktalarını ve genel özelliklerini öğrenip daha akıcı, daha güzel bir yazış tarzı elde edeceğiz. Burada ara ara verilen derslere katılabileceğiniz gibi kendi denemelerinizi de yazabileceksiniz. Bu dersler rpg puanınızın gelişmesine de katkı sağlayacaktır.
Yeni mesaj yokDerslerimiz, Yeni mesaj yokDenemeleriniz
00
Yeni mesaj yok

Rp Randevuları

Anlaşmalı rpler için olan bölümdür. Burada rp istği belirtebilir, Rp isteklerine katılabilirsiniz. Rp yapacak kişilerle birlikte rp yapabilirsiniz.
12C.tesi Haz. 20, 2009 3:36 pm
Lilian Daphne Liana Çöpçatanlık Merkezi

Karakterler Seçim ve Tanıtımları

 
Yeni mesaj yok

Ailelerimiz

Rpg dünyasındaki aileler burada belirleniyor. İsterseniz kurallara uygun olarak kendi ailenizi oluşturabilirsiniz. Ya da varolan ailelere katılabilirsiniz. Bir ailede bulunmanız rpg'de daha çok eğlenmenizi sağlayacaktır. Aile bağları gerçekten kuvvetli olabiliyor.
Yeni mesaj yokAile Seçimleri, Yeni mesaj yokAile Müracaatları
36Cuma Ekim 30, 2009 10:30 pm
Yuri Yâ Kulum Kulum Ailesi
Yeni mesaj yok

Karakter Kartı / Lejant

İşte kendi karakterinizin özelliklerini belirleyeceğiniz bir alan. Burada kendinize bir karakter kartı oluşturun ve özelliklerinizi yazın, karakter bilgilerinizi ve karakter hayatınızı yazın. Böylece diğer üyeler sizi daha iyi tanısın ve onlarla olan kurgularınızı burada belirleyin. .
825Çarş. Eyl. 02, 2009 6:52 pm
Sârâh Evângéliné Darkknes Sarah ~ Nessie
Yeni mesaj yok

İlanlar

İşsiz yetişkinler için seri ilanlar bölümü. Burada işe ihtiyacı olanlar iş bulabilecek, iişverenler eleman bulabilecektir. İçeriye girin ve size göre olan bir alanı seçin. İsterseniz işveren bile olabilirsiniz.
1030Çarş. Eyl. 02, 2009 3:38 pm
Esénncé Miâ Crution Profesör Alımı
Yeni mesaj yok

Seçmen Şapka

Öğrenciyseniz buraya uğramanız lazım. Seçmen şapkanın sorularını cevaplayın ve Hogwarts'daki binanız belirlensin. Sonra da o binanın bir öğrencisi olarak arkadaşlarınızla kaynaşın ve binanızı bu yılın birincisi yapmak için çabalayın.
23Perş. Haz. 18, 2009 10:00 pm
Esénncé Miâ Crution Alf A.Romeo
Yeni mesaj yok

Özel Yetenekler

Büyücü özel yetenek alımları ve duyuruları burada yapılacaktır. Özel yetenek alımları ve duyuruları için burayı kullanabilirsiniz.
1423C.tesi Haz. 20, 2009 8:59 pm
Alf A. Romeo Animagus Alımları
Yeni mesaj yok

Karakter Anıları

Karakterinizi daha iyi tanıtmak açısından geçmişine özgü anıları buraya yazabilirsiniz. İçinizden rp yapmak geldiğinde burası kendi kendinize rp yazabileceğiniz bir alan. Bunun yanında günlük de tutabileceğiniz bir bölüm mevcuttur.
Yeni mesaj yokKarakter günlükleri
00
Yeni mesaj yok

Avatar - İmza - İcon

Avatar, İmza ve İcon resimleri bulamıyorsanız ya da bulduklarınızı biraz daha farklılaştırmak istiyorsanız buradaki yetkililerimiz sizlere yardım edecektir. Unutmayın ki avatar ve iconlar buradaki karakterlerinizin tiplemelerini oluşturacaklardır.
Yeni mesaj yokÜnlü Seçimleri, Yeni mesaj yokİcon/İmza, Yeni mesaj yokPS Yardım
623Çarş. Eyl. 02, 2009 3:25 pm
Sârâh Evângéliné Darkknes Ünlü Başvuruları
Yeni mesaj yok

RPG Puanlama

RPG puanınız sitemizin birçok yerinde işinize yarayacaktır. Gerek meslek alımlarında gerekse büyü kullanımlarınızı etkileyecektir. Bu nedenle her üyenin zaman zaman buraya Rp yazarak puanını belirlemesi gerekecektir..
36Ptsi Ağus. 31, 2009 4:35 pm
Admin RUDY KULUM

Londra

 
Yeni mesaj yok

Diagon Yolu

Londra'nın merkezindeki Diagon Yolu alışveriş yapmak için idealdir. Yolun etrafına sıra sıra dizilmiş, irili uraklı dükkanlarda her aradığınızı bulabilirsiniz. Eğer birşeyler arıyorsanız tam yerindesiniz. Alışverişin en uğrak yeri olan Diagon'da en kaliteli malzemeleri biraz pazarlıkla uygun fiyata düşürebilirsiniz de. Diagon yolu günün neredeyse her saatinde kalabalık olan en işler yollardandır. İsterseniz öylece bir gezin ve burada neler olduğuna yakından bakın. Ama burada gezerken dikkatli olmalısınız da yoksa paranızı kaybedebilirsiniz.<
Yeni mesaj yokKaliteli Quidditch Malzemeleri Dükkanı, Yeni mesaj yokÇatlak Kazan, Yeni mesaj yokOllivander'in Asa Dükkanı, Yeni mesaj yokGringotts Büyücü Bankası, Yeni mesaj yokFlourish & Blotts Kitapçısı, Yeni mesaj yokMadam Malkin'in Her Duruma ve Her Renge Uygun Cüppeleri Dükkanı, Yeni mesaj yokLondra'nın En İyi Kazanları, Yeni mesaj yokEvcil Hayvan Dükkanı
22Ptsi Haz. 22, 2009 12:10 pm
Alf A. Romeo Hesap Açmak
Yeni mesaj yok

Godric's Hollow

Cafeleriyle ünlü bir yer Godric's Hallow. Eğlenmek, gezmek ya da dolaşmak istiyorsanız buralara uğramalısınız. Hele yanınızda kız arkadaşınız varsa ya da arkadaşlarınızla vakit geçiriyorsanız buradan çıkmayın diyebilirim. Cafelerde eğlenebilir, yeşil alanlarında gezebilir, güzel sokaklarında gezip açık gökyüzünü seyredebilirsiniz.<
00
Yeni mesaj yok

King's Cross Tren İstasyonu

Londra'nın merkezindeki Tren istasyonu. Muggle kenti içindedir ve büyücüler için bir iki peron çalıştırmaktadır. Bunlardan ' 9 3/4 peronu ' sadece hogwarts'a götürmektedir öğrencileri. ' 9 1/4 peronu' ise büyücüleri istedikleri yere götürmektedir. Diğer peronlar ise sadece muggle kendtleri içindir. Peronunuzu karıştırmak istemezsiniz..
Yeni mesaj yok9 1/4 Peronu, Yeni mesaj yok9 3/4 Peronu, Yeni mesaj yokDiğer Peronlar
00
Yeni mesaj yok

Grimmauld Meydanı On İki Numara

Zay'ın karargahı. Aydınlık kararların çıktığı gizli ev. Gireceğiniz zaman binaların arasından yavaşça çıkar ve oradaki kasvetiyle sizi hayran bıakır.
00

Merkezi Alanlar

 
Yeni mesaj yok

Sihir Bakanlığı

Sihir dünyasının kararlarının çıktığı bakanlık. Burası resmi işlerin halledildiği, yargılamaların yapıldığı, yasaların düzenlenip hazırlandığı, kararların alındığı Sihir Bakanlığı kasvetli ve büyük bir binadır. Binanın yer altında da bölümleri vardır. Sihir bakanının yönetimindeki bakanlık iç güzelliği ile de sizi etkileyecektir..
Yeni mesaj yokEsrar Dairesi, Yeni mesaj yokSihirli Yasal Yaptırım Dairesi, Yeni mesaj yokSihirli Yaratıkların Denetimi Dairesi, Yeni mesaj yokUluslar Arası Sihirsel İşbirliği Dairesi, Yeni mesaj yokSihirsel Ulaşım Dairesi, Yeni mesaj yokSeherbaz Karargahı, Yeni mesaj yokBüyüceşûra, Yeni mesaj yokSihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi, Yeni mesaj yokSihirsel Spor Dairesi, Yeni mesaj yokBakanın Ofisi
00
Yeni mesaj yok

St. Mungo Sihirsel Hastalıklar Tedavi Merkezi

Büyücü hastalıkları iyileşemez değildir. Ancak tedavi edilmeleri gerekit. St Mungo Sihirsel Hastalıklar Tedavi Merkezi büyücü dünyasının hastanesi görevindedir. HEr türlü tedavi için buraya uğrayabilirsiniz. Güler yüzlü şifacılar sizin için ellerinden geleni yapacaklardır.
Yeni mesaj yokKoridor, Yeni mesaj yokOdalar, Yeni mesaj yokBahçe
00
Yeni mesaj yok

Sihir Basını

Sihir dünyasının nabzının takipçisi sihir basını. Basın ekipleri her yerdeler. Herbiri kendi gazetesi için haberleri topluyorlar. Kimi günlük, kimi haftalık ama hepsi her ayrıntıyı araştırıyor.
00

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

 
Yeni mesaj yok

Puan Durumu

Yeni mesaj yokSlytherin - 000, Yeni mesaj yokHufflepuf - 000, Yeni mesaj yokGryffindor - 000, Yeni mesaj yokRavenclaw - 000
00
Yeni mesaj yok

Giriş

Kasvetli Hogwarts'ın ışıl ışıl girişi. Her seferinde insanın yüreğini coşturan yer. Taş zemindeki her adımınız sizi gururlandırır. Giriş salonundan sonra merdivenlere gidebilirsiniz. Ya da ilerleyip geniş ve görkemli Büyük Salona girebilirsiniz. Okula ilk geliyorsanız etrafınıza iyi bakın. Tarihin tüm izleri oralarda.
Yeni mesaj yokGiriş Salonu, Yeni mesaj yokBüyük Salon, Yeni mesaj yokMerdivenler
00
Yeni mesaj yok

Zemin Kat

Okulun en korkutucu ve soğuk bölgesi. Burası ışık almayan zemin kat. Geçmişin kanlı anları buralarda yaşandı.
Yeni mesaj yokİksir Dersliği, Yeni mesaj yokCeza Zindanları, Yeni mesaj yokKoridor, Yeni mesaj yokSlytherin Ortak Binası
00
Yeni mesaj yok

1. Kat

OKulun en kalabalık katı burası. Üst katlara uğramak için geçmeniz bir yer. Zaten en çok dersliğin bulunduğu yer de burası. Derslik katı diye de geçer Profesörler arasında. Öğrenci sesleri bu katın her yerini sarar. Duvarlardaki resimler geçmiin Kont ve Kontesleri.
Yeni mesaj yokSihir Tarihi Dersliği, Yeni mesaj yokAritmasi Dersliği, Yeni mesaj yokK.S.K.S. Dersliği, Yeni mesaj yokİhtiyaç Odası, Yeni mesaj yokKoridor, Yeni mesaj yokHufflepuf Ortak Binası
00
Yeni mesaj yok

2. Kat

Okulun en sessiz katı denebilir. Kütüphanenin burada olması da bu sessisliğin etkeni belki de. Öğrenciler burada nedense çok dikkatlidirler. Gryffindor ortak binasına sahip bu kat insanı içine çeker ve oradan alıp geçmişe götürür. Zamanınız varsa etrafı incele inceleye geçmişe bir yolculuk yapın.
Yeni mesaj yokTılsım Dersliği, Yeni mesaj yokErkekler Tuvaleti, Yeni mesaj yokKütüphane, Yeni mesaj yokDuello Dersliği, Yeni mesaj yokKoridor, Yeni mesaj yokGryffindor Ortak Binası
00
Yeni mesaj yok

3. Kat

Farklı bir kat burası. Diğer katlara göre çok sakin bir yerdir. Öğrenciler ders dışında pek nadir uğrarlar buraya. Nedendir bilinmez hayaletler ise daha çok burada dolaşırlar. Görünüşü de farklıdır diğerlerine göre. Büyük camlar içeriye daha fazla ışık yollar. Geceleri ise ay ışığında çok güzel görünür koridorlar.
Yeni mesaj yokBiçim Değiştirme Dersliği, Yeni mesaj yokSınıf Başkanları Banyosu, Yeni mesaj yokKara Büyüler Dersliği, Yeni mesaj yokKız Öğrenci Tuvaleti, Yeni mesaj yokKoridor, Yeni mesaj yokAynalı Oda
00
Yeni mesaj yok

4. Kat

İŞte okulun son katı. Ravenclaw binasını barındıran, kuşların ve baykuşların cıvıl cıvıl sesiyle öğrencileri kendine çeken kat. Kehanet dersliği dışında bir derslik bulunmamasına rağmen öğrenciler sık sık uğrarlar bu kata. Özellikle de boş derslikler için gelirler. Biraz kafa dinlemek ve dinlenmek için.
Yeni mesaj yokKehanet Dersliği, Yeni mesaj yokBoş Derslik, Yeni mesaj yokKoridor, Yeni mesaj yokRavenclaw Ortak Bİnası
00
Yeni mesaj yok

Hogwarts Kuleleri

Hogwarts'ın hemen yanında. Ana binaya bitişiktir kuleler. Ana binadan biraz daha uzun boylarıyla mükemmel bir görüntü oluştururlar. Hele gece ışıklr altında bakmaya doyulmaz bir hal alırlar. İçlerindeki döner merdivenler biraz başınızı döndürebilir ama en tepeden araziye bakmaya değecektir emin olun..
Yeni mesaj yokMitoloji Kulesi, Yeni mesaj yokAstronomi Kulesi, Yeni mesaj yokHastane Kanadı, Yeni mesaj yokBaykuşhane
00
Yeni mesaj yok

Hogwarts Bahçesi

Hogwarts'ı çevreleyen çok geniş sayılmayan bahçedir. Burada dışarıdaki derslerin yanı sıra gezmek için de idealdir. Seralar ve etrafta uçan öğrencilerle dolmuş bir yer burası. dikkatli dolaşmak lazım birileri düşebilir gökten.
Yeni mesaj yokBitki Bilim Seraları, Yeni mesaj yokUçuş Alanı, Yeni mesaj yokBahçe
00
Yeni mesaj yok

Hogwarts Arazisi

İşte geniş Hogwarts arazisi. Göz alabildiğine yeşillik dolu arazi. Derslerden bunalan öğrencilerin ve profesörlerin biraz olsun bunlardan uzaklaşmak için kendilerini attıkları göz kamaştıran yer. Göl kenarından ormanlığına, çimenliğinden kayalığına, Quidditch alanından kulubelere görebileceğin en büyük arazi burası..
Yeni mesaj yokŞamarcı Söğüt, Yeni mesaj yokBekçi Kulübesi, Yeni mesaj yokGöl Kenarı, Yeni mesaj yokKayalıklar, Yeni mesaj yokQuidditch Sahası, Yeni mesaj yokYasak Orman
00

Hogsmade

 
Yeni mesaj yok

Meydan

Hogsmade'nin geniş meydanı. Etrafındaki cafe ve dükkanların arasında uzun bir cadde gibi uzanıyor. Etrafta tanıdık yüzleri görmek mümkün. Öğrencilerin okul dönemindeki en uğrak yeri burası. Biraz kafa dağıtmak ve eğlenmek için. Haydi Hogsmade'e^^ .
00
Yeni mesaj yok

Üç Süpürge

İŞte öğrencilerin en uğrak barı Üç Süpürge. Konaklamak ya da eğlenceli zaman geçirmek için burası ideal bir yer. Burada partilere ya da ufak kutlamalara rastlayabilirsin. Her an eğlenceli her an kalabalık bir mekan. .
00
Yeni mesaj yok

Domuz Kafası

Hogsmade'in küçük ve sıcak barı burası da. Genelde cafe gibi işliyor aslında. Sakin bir gün geçirmek isteyen öğrencilerin ve yetişkinlerin vazgeçilmez noktası. Burada kendinizle başbaşa ve sakin anlar geçirebilirsiniz.
00
Yeni mesaj yok

Bağıran Baraka

Terkedilmiş korkutucu bir baraka. Dünyanın en hayaletli barakası olduğu söylentisi herkes tarafından bilinir. Geceleri garip sesler yükselmektedir bu barakandan. Bazen ise bazı korkutucu görüntüler.
00

Hayaletli Kasaba

 
Yeni mesaj yok

Karanlık Orman

Gecenin en asil yaratıklarının ve canavarlarının bağırdığı ürkütücü bir orman. Buraya giren büyücü iki kere düşünmelidir. Başına gelecekler daha önce hayal bile edemiyeceği şeylerden oluşur. Bu ormanda ölenler bir daha bulunamaz. Ruhları da sonsuza dek bu oprmanda hapsolur..
Yeni mesaj yokKurtadam Karargâhı
00
Yeni mesaj yok

Seine Sahili

Kasabanın tek skain köşesi burası. Ama bu burada da olmayacakları anlamına gelmez. Bu kasabanın her tarafındadır o yaratıklar, ruhlar ... Sahilde yürürken dikkat etmelisin. Bir kum taneciği senin ölümüne neden olabilir.
00
Yeni mesaj yok

Harabe Kayalıklar

Kasabanın bu tarafı bir anda, sadece bir gecede yerle bir edildi. Neler olduğunu anlatabilecek tek bir kişi bile sağ kalmadı o günden. Şimdi bu harabelerin, kayalıkların içindesin. Sadece dikkatli olmanı öneririm tabi senin için hala bir şans varsa..
00
Yeni mesaj yok

Puslu Göl

Etrafına bak. Bir şey göremezsin bu gölde. Sis her tarafı sarmış. Bir yanın karanlık orman bir yanın harabe kayalıklar. Kaçamazsın boşuna çabalama. Sadece düşün. Her zaman bir şans vardır senin için bile.
Yeni mesaj yokVampir Karargâhı
11Cuma Haz. 19, 2009 9:36 pm
Fabian Syobi Crution Susuzluktan Sonra
Yeni mesaj yok

Karanlık Köşk

Karanlık Lordun evi ve aynı zamanda karanlığın karargâhı burası. Tüm planların kurulduğu nokta, tüm karanlığın barındığı yer. Eğer bir ZAY'san yaklaşma kokunu çok ötelerden alabilirler.
00

Diğer Mekanlar

 
Yeni mesaj yok

NEW YORK

NEW YORK
00
Yeni mesaj yok

MARYLAND

MARYLAND
Yeni mesaj yokMuggle Bakanlığı
00
Yeni mesaj yok

Amerika

00

RP OUT

 
Yeni mesaj yok

Rp Out Eğlence

biraz da eğlenmek lazım hayatta. HAdi bakalım girin içeri ve kendinizi akışa bırakın. Kasmadan, birbirimizi kırmadan dilediğini yaz, yaz.
Yeni mesaj yokForum Oyunları, Yeni mesaj yokYazılar
1029Çarş. Ağus. 12, 2009 1:04 am
Endoplazmik Rudy Kulum ~ Ne Dinliyorsunuz?
Yeni mesaj yok

Sinema/Dizi/kitap

Sinema, Dizi ve Kitap hakkında paylaşmak istediğiniz her şey burada. Birlikte tartışıp paylaşalım. Önerelim ve önerilenleri değerlendirelim.
00
Yeni mesaj yok

Dost Siteler

Gerek Rpg alanında gerekse normal olarak dost/kardeş sitelerimiz ve tanıtımları burada olacaktır.
11Ptsi Ağus. 31, 2009 8:10 pm
Esénncé Miâ Crution Sihir Başlasın
.oO Protego Oo.    Empty
Günün aktif konuları
Bugünün en iyi 20 yollayıcısı
En iyi 20 yollayıcı
Forumun çerezleri silmek
Kimler hatta?
Kimler hatta?Kullanıcılarımız toplam 165 mesaj attılar
Toplam 30 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Elladora Sue Felicita
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir
Sitede bugüne kadar en çok 10 kişi Çarş. Ağus. 31, 2016 9:14 am tarihinde online oldu.

Kayıtlı kullanıcılar : Yok
Hiçbir üye bugün doğum gününü kutlamıyor
7 gün içerisinde hiçbir üye doğum günü kutlamayacaktır.
Gruplar : [ Hogwarts Müdürü ~ Müdüresi ][ Karanlık Lady ~ Lord ][ Profesör ][ Sihir Bakanlığı ][ Sihir Basını ][ Gringotts Çalışanları ][ Şifacı ][ Seherbaz ][ Vampir ][ Kurt Adam ][ Dükkan Sahibi ][ Hayalet ][ Serbest Meslek ][ Gryffindor ][ Ravenclaw ][ Slytherin ][ Hufflepuff ][ Muggle ][ Okul Çalışanları ][ Quiddicth oyuncusu ][ Müzisyenler ~ Yazarlar ~ Oyuncular ]

Yeni mesaj varYeni mesaj varYeni mesaj yokYeni mesaj yok  Forum kilitlenmiştirForum kilitlenmiştir